Ocieplanie domów drewnianych

Izolacje domów drewnianych

Co łączy domy drewniane oraz granulat celulozowy ? Obie rzeczy łączy natura.
Materiał celulozowy np. Ekofiber lub VestaEco Cell wytwarzany jest z makulatury gazetowej, a ta poprzez specjalne procesy pozyskiwania celulozy z drewna.
Domy drewniane ze względu na swój naturalny budulec są bardzo przyjazne dla ludzi w nich mieszkających. Dzięki unikalnym właściwościom drewna, domy z nich wybudowane posiadają zdolność do regulowania wilgotności dzięki temu tworzy się przyjazny dla człowieka mikroklimat. Szybkość oraz łatwość budowy takich domów jest też ich ogromnym atutem. Ze względu na „suchą” metodę ich budowania, prace mogą być wykonywane niemal przez cały rok.

Podobnie jest przy zastosowaniu granulatu celulozowego Ekofiber. Szybkość montażu, brak ograniczenia warunkami atmosferycznymi, unikalne parametry izolacyjne idące w parze z szeroko rozumianą ekologią. Dzięki swoim właściwościom materiał Ekofiber zapewnia konstrukcji domu drewnianego ochronę przeciwgrzybiczną i przeciwpleśniową, odporność na działania ognia oraz gryzoni i insektów. Ekofiber nie jest magazynem wilgoci- jest jej regulatorem.

Połączenie domu drewnianego z izolacją granulatem Ekofiber jest idealne. Dwa naturalne produkty tworzą ekologiczny,energooszczędny oraz zdrowy dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.