Ocieplanie budynków

Ocieplanie budynków- granulaty izolacyjne

Jako jedna z pierwszych, nasza firma wprowadzała na rynek polski nowatorską metodę dociepleń budynków poprzez wdmuchiwanie granulatów. Poprzez ponad 2 dekady istnienia na polskim rynku wyrobiliśmy renomę firmy, która profesjonalnie wykonuje prace dociepleniowe. 

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych oraz stałych pracowników. Ideą naszej firmy jest zapewnienie najwyżej jakości,stworzenie standardów na wysokim poziomie, a także dotrzymywanie terminowości w realizacji naszych prac. Stosowane przez nas materiały izolacyjne- głównie granulaty celulozowe- charakteryzują się najwyższą jakością. Dzięki procesowi przetwarzania makulatury gazetowej, granulaty celulozowe są materiałami ekologicznymi (ok 75-80% składu materiału pochodzi z recyklingu).Ocieplanie budynków granulatami na bazie celulozy wspomaga troskę o środowisko. 

Dzięki rosnącemu popytowi na zlecenia w branży termomodernizacji możemy pochwalić się licznymi referencjami i rekomendacjami uzyskanymi przez naszą firmę na przestrzeni ponad 24 lat nieprzerwanego istnienia na polskim rynku. 
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.