Wykonawca termomodernizacji w Krakowie – o nas


Ekofiber Kraków: firma godna zaufania

Jesteśmy licencjonowanym wykonawcą robót termomodernizacyjnych, remontowych i budowlanych. Działamy na rynku już od ponad 25 lat, do 2001 roku nazwa firmy brzmiała:
Zakład Instalacyjno- Produkcyjny Usługi i Produkcja.
W 1995 roku zaczęliśmy wykonywać docieplenia budynków z wykorzystaniem innowacyjnej technologii wdmuchiwania celulozy. Od tamtej pory wykonaliśmy ponad 1 mln m 2 dociepleń stropów i stropodachów w budynkach mieszkalnych. Klientami firmy Ekofiber Kraków były m.in. spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, TBS, inwestorzy indywidualni, szpitale, szkoły, przedszkola, internaty, urzędy i hale sportowe.

Technologia wdmuchiwania granulatów izolacyjnych pozwala wykonać termoizolację dachu także w trudno dostępnych miejscach, w tym również w budynkach wybudowanych w konstrukcji ściany warstwowej. Możliwe jest też uzupełnienia izolacji skosów dachów, ścian kolankowych (pod regipsy, płyty OSB, MFP itp.), gdzie zastosowano wełnę mineralną w matach. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie naprawiać izolację w budynkach, gdzie zastosowano tradycyjne izolacje.

Pomoc dla inwestorów

Ekofiber Kraków z sukcesem wdraża nowe, energooszczędne technologie w budownictwie, dzięki czemu nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klientów.
Atutem naszej firmy jest również zespół wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Przy realizacji każdego zlecenia przywiązujemy dużą wagę do jakości prowadzonych prac i terminowego ich zakończenia. Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu i rzetelności mogą być rekomendacje i referencje dotychczasowych klientów.

Od roku 2016 jesteśmy członkiem Krajowego Kluczowego Klastra Zrównoważona Infrastruktura. , a od 2018 Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Energooszczędnego.